Loading Eğitimler

« Tüm Eğitimler

  • Bu event tamamlandı.

Yapım İşleri İhaleleri Özel Hükümler

18 Mayıs 2021 @ 13:00


Tarih 18 Mayıs 2021 Salı, 13.00 TSİ
Süre 3 Saat
Eğitmen Hüseyin OKTAR – Kamu İhale Uzmanı
Eğitimin Amacı Yapım işleri ihaleleri konusunda bilgi sahibi olmakYapım işleri ihalelerinde karşılaşılan sorunlara çözüm bulmak
Konu Başlıkları Tanımİhale süreciYaklaşık MaliyetYeterlik KriterleriAşırı düşük teklifler
Temel Kazanımlar Katılımcılar, Yapım işleri ihaleleri ile ilgili mevzuat konusunda bilgi sahibi olacak, Yapım işleri ihalelerinde karşılaşılan sorunlara çözüm bulacak, Aşırı düşük tekliflerin değerlendirilmesinde beceri kazanacak,Güncel değişiklikler hakkında bilgi sahibi olacak.
Platform Eğitimlerimiz, eşzamanlı olarak Adobe Connect veZoom Meetings Platformlarından online olarak gerçekleştirilmektedir. Katılım için internet tarayıcısı yeterli olup dileyenler, adobe.com ve zoom.us adreslerinden platformların güncel versiyonlarını bilgisayarlarına indirebilir, ya da uygulama marketlerinden mobil cihazlarına anılan programları kurarak cep telefonları veya tabletleri ile eğitime katılabilirler. Toplantı öncesi talep formu aracılığı ile başvurmuş yeterli sayıda katılımcıya davet linkleri mail ortamında iletilmektedir.
 
    • Kamu İhale Kurumu tarafından çevrimiçi ortamda gerçekleştirilecek sanal sınıf eğitimlerinde sınıf kapasitesi dolduktan sonra katılım sağlanamayacaktır. Sanal sınıf kapasitesinin verimli kullanılabilmesi adına Kurum tarafından belirli sayıda davet gerçekleştirilmekte olup, kapasite dolması halinde offline eğitim linki ve şifresi kayıt yapan ve online eğitime katılamayan katılımcılara eğitimden sonra gönderilecektir. Mağduriyetin yaşanmaması adına sanal sınıf eğitimlerinin gerçekleştirileceği saatten önce sınıf katılımının sağlanması önem arz etmektedir.
    • Sanal sınıf eğitimlerin tüm yazılı, işitsel ve görsel içeriği Kamu İhale Kurumuna aittir.
    • Sitede yer alan ve sanal sınıf eğitimi vasıtasıyla canlı olarak yayınlanan yazılı, basılı, işitsel ve görsel tüm içerik, metinler, çizimler, ses, animasyon, video dosyaları, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, ticari amaçlı olsun veya olmasın değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, dağıtılamaz.
    • Toplantı saatinden önce size iletilen bilgiler ile giriş sağlayınız, toplantı süresince kamera ve mikrofonlarınızı kapalı tutunuz.

Kamu İhale Kurumu tarafından planlanan sanal sınıf eğitim{“type”:”block”,”srcClientIds”:[“757cccdf-f9fc-48fc-a618-dc4487c7d327″],”srcRootClientId”:””}i tarih ve saatinde değişiklik yapılabilir, bu durumda davetlilere derhal bildirim maili gönderilecektir.


Detaylar

Tarih:
18 Mayıs 2021
Saat:
13:00