Loading Eğitimler

« Tüm Eğitimler

  • Bu event tamamlandı.

E-İhale (4.Grup)

27 Kasım 2020 @ 14:30 - 15:30

Kamu İhale Kurumu tarafından çevrimiçi ortamda gerçekleştirilecek sanal sınıf eğitimlerinde sınıf kapasitesi 100 kişi ile sınırlı olduğundan kapasite dolduktan sonra katılım sağlanamayacaktır. Sanal sınıf kapasitesinin verimli kullanılabilmesi adına Kurum tarafından belirli sayıda davet gerçekleştirilmekte olup, kapasite dolması halinde offline eğitim linki ve şifresi kayıt yapan ve online eğitime katılamayan katılımcılara eğitimden sonra gönderilecektir. Mağduriyetin yaşanmaması adına sanal sınıf eğitimlerinin gerçekleştirileceği saatten önce sınıf katılımının sağlanması önem arz etmektedir.
  • Sanal sınıf eğitimlerin tüm yazılı, işitsel ve görsel içeriği Kamu İhale Kurumuna aittir.
  • Sitede yer alan ve sanal sınıf eğitimi vasıtasıyla canlı olarak yayınlanan yazılı, basılı, işitsel ve görsel tüm içerik, metinler, çizimler, ses, animasyon, video dosyaları, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, ticari amaçlı olsun veya olmasın değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, dağıtılamaz.
  • Toplantı saatinden önce size iletilen bilgiler ile giriş sağlayınız, toplantı süresince kamera ve mikrofonlarınızı kapalı tutunuz.
  • Kamu İhale Kurumu tarafından planlanan sanal sınıf eğitimi tarih ve saatinde değişiklik yapılabilir, bu durumda davetlilere derhal bildirim maili gönderilecektir.
Ekap Akademi

Detaylar

Tarih:
27 Kasım 2020
Saat:
14:30 - 15:30

Mekan

EKAP Akademi / Ankara

Eğitmen

Doğukan DEMİRCİ – Kamu İhale Uzmanı